1913 1921 1936 1953 1969 1970 1973 1988 1994 1995 2000 2003 2005 2009

CLAAS - 100 Yıllık

Hasat Tecrübesi

Şirket 1913 yılında kurulmasından bu yana 100 yıl geçmiştir. CLAAS, tarım makinalarının gelişimi üzerinde belirleyici bir etki yaratmış ve sürekli çiftçilerin işlerini kolaylaştırmak için akıllı çözümler geliştirmiştir. CLAAS 9.000 'den fazla kişi ve üç milyar euro üzerinde toplam yıllık cirosu ile dünyada tarım makinaları üreticiliğinde lider firmalardandir. Dünyada bulunan 14 üretim tesisi dahil olmak üzere çok sayıda iştirakleri, müşterileri ile yakın iletişim içindedirler. CLAAS silaj makinasında dünya lideri ve biçerdöverde Avrupa'da pazar lideri konumundadır. Ayrıca firmanın ürün gamını traktörler, balya makinaları, silaj makinaları, teleskopik yükleyiciler ve yenilikçi tarımsal bilgi teknolojileri içerir.

ENKA - CLAAS Türkiye Distribütörü

ENKA 1952 yılında inşaat firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. Geçen 61 senede Türkiye'deki en önemli ve büyük gruplardan biri halini almıştır. Dünyanın birçok noktasında faaliyet gösteren ENKA, inşaattan enerjiye, iş makinasından tarım makinalarına, forkliftten deniz motorlarına kadar farklı sektör ve müşteri gruplarına ürünler ve çözümler sunmaktadır. CLAAS Türkiye distribütörlüğünü sürdüren grup şirketlerinden ENKA Pazarlama İhr.İth.A.Ş. firması ise 2013 yılında 41.yılını kutlamaktadır.
ENKAʼnın yaygın ve güçlü altyapısı ile İstanbul ana merkezinin dışında, İzmir, Ankara, Adana, Diyarbakır'daki bölge müdürlükleri vasıtasıyla, Türkiyeʼnin her yerinde müşteriye en kısa zamanda ulaşabilmeyi ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilk hedef olarak benimsemiştir. CLAAS satış ve satış sonrası organizasyonunun tamamen yenilenmesi ve kuvvetlendirilmesi neticesinde, tarım sektöründe ekonomiklik, verimlilik, kalite ve satış sonrası hizmetler dendiğinde ilk başvurulan marka olmak için çalışmalarını Türkiyeʼnin her noktasında sürdürmektedir.

CLAAS

100 saat'te CLAAS'ı yaşayın!

Almanya'ya ayrıcalıklı VIP seyahate hak kazanın!

Almanya'ya ayrıcalıklı VIP seyahate hak kazanın!CLAAS'ı ve yenilikçi ürünlerini yakından tanımak için çekilişimize katılın. Sadece aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.
Ödülünüz ayrıcalıklı bir Almanya seyahati olacak, bu sayede 100 saat'te CLAAS'ı yaşayacaksınız. Şansınızı deneyin, CLAAS'ın doğum yerini ve şirketi yakından tanıma fırsatı bulun. Bunun yanında liman şehir Hamburg'u daha yakından tanıma fırsatı da bulacaksınız.

Ödül ile aşağıdakileri hak kazancaksınız:

  • Almanya gidiş geliş uçuş bileti
  • Ayrıcalıklı bir otelde konaklama
  • CLAAS Harsewinkel fabrika ziyareti
  • Hamburg şehir gezisi
  • Almanya içindeki tüm aktarmalar

Yarışmaya, takip eden bilgileri doldurarak doğrudan katılabilirsiniz. Aynı zamanda vereceğiniz cevaplarla size ileride daha özel hizmet verebilmemiz için yardımcı olacaksınız. Kazanan talihliler Eylül 2013 ayı içerisinde www.claas.com.tr web sitesinde açıklanacaktır.

 

Lütfen iletişim bilgilerinizi güncelleyiniz.
Bayan Bay

Bilgilerinizi giriş yaparak size vereceğimiz hizmet kalitesini geliştirmemize lütfen yardımcı olun:

Hangi tarımsal işler ile uğraşıyorsunuz?

Aşağıdaki ürün(ler) ile ilgileniyorum:

Traktör
XERION
AXION
ARION
AXOS
ELIOS
NEXOS
Biçerdöver
LEXION
TUCANO
AVERO
Silaj Makinesi
JAGUAR
Silindirik Balya Makinesi
ROLLANT
VARIANT
Kare Balya Makinesi
QUADRANT
MARKANT
Telehandler
SCORPION
Çayır ve Ot Ekipmanları
DISCO
CORTO
VOLTO
LINER
QUANTUM

CLAAS'dan isteğim

Ürün broşürlerinin gönderilmesini istiyorum
Ürün ile ilgili daha detaylı bilgi istiyorum
En yakın CLAAS bayisi ile irtibata geçmek istiyorum

Yeni bir tarımsal makina almayı:

Önümüzdeki 6 ay içinde düşünüyorum
Önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde düşünüyorum
12 aydan sonra düşünüyorum
Düşünmüyorum

Hangi tarımsal makinelere sahipsiniz?

Vereceğiniz tüm bilgiler sadece CLAAS KgaA mbH ve ENKA Paz.İhr.İth.A.Ş.'nin posta, telefon veya e-pota yoluyla yapacağı pazarlama faaliyetlerinde kullanılacaktır.

CLAAS KGaA mbH adına çalışan servis sağlayıcılar ve CLAAS Grup şirketleri dışında kalan üçüncü partilerle paylaşılmayacaktır. Verilerin saklanmasına ilişkin detayları web sitemizde bulunan Verilerin Saklanması bölümünde bulabilirsiniz.

Katılıyorum Katılmıyorum

* Zorunlu alan

** Sadece 18 yaş ve üzerindekiler giriş yapabilirler. CLAAS KGaA mbH, ENKA Paz.İhr.İth.A.Ş. çalışanları veya grup şirketlerinden olanlar çekilişe katılamazlar. Çekilişe son katılma tarihi 31.08.2013'dir. Tüm hakları saklıdır. Çekiliş karşılığında nakit ödeme yapılmaz.

Girilen tüm bilgiler gönüllü olarak yapılmıştır ve kazanma şansınıza etkisi olmaz.